Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tříbení charakteru :)

5. 11. 2010
Štěniska nám rosotu a konečně se začínají projevovat . Tady je krátký přehled :)
Artuš: Říkáme mu PAN PES nebo taky ŠAMPION. Na začátku největší z vrhu a své prvenství si udržel až do 14 dnů. Působí na všechny svoji přirozenou autoritou. Bráškové si na něj zatím netroufají. Je velice komunikativní a mazel. Má obrovský tlapy i hruď takže předpokládám, že z něj bude opravdu PAN PES.
Aladin: Mezi bráškama trošku ztracený, ale za to nejklidnější psík. Je to flegmatik. O pozornost člověka zatím moc nestojí. Když se mu něco moc nelíbí (hlad, zima) tak umí pěkně hlasitě zaštěkat. Pokud se štěniska už začínají trochu prát, většinou se straní a pozoruje.
Amundsen: Tak to je provokatér. Velice aktivní ale i mazlivý pesan. Vždy se dere na první místo a vyžaduje spoustu pozornosti, jak od nás tak od Ange. Je to cíťa. Jako jediný kniká u stříhání drápků, nebo při bolení bříška. Na člověka reaguje velice pozorně a následuje a zkoumá všechny podněty, co jim dáváme. Je věčným průkopníkem – první na svět, první z pelechu a teď už se aji drápe z výběhu J
Aramis: Černý prcek, který je všude. Když se vzbudí je ho plná kuchyň. Od větších sourozenců se nenechá jen tak okusovat a velice statečně se brání…i když má podstatný hmotnostní postih. Oproti Amundsenovi a Annemarii má o 0,4 kg méně. Je to mazel a strašně rád usíná na čemkoli teplém (sourozenci, tlapky Ange nebo i nám na nohách a pantoflích).
Archi: Tak to je stejný mazel jako Aramis. V probíhajících  bojích zatím v submisivní póze. Flegmatičtější a pasivnější nežli malý Aramis.
Annemarie: Tak to je naše dračice a provokatérka. Nedá bráškům pokoj a neustále je vyzívá ke hrám. Má nádherný odzbrojující pohled, takže ji u nás lecos projde. No moc se těším jak ji krásně rozmazlíme.
 

Náhledy fotografií ze složky 3.týden