Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poprvé venku

17. 11. 2010

Tak jsme naše zlatíčka v den státního svátku naložili do prádelního koše a odvezli  na perfektně udržovanou zahrádku a trávník rodičů v České u Brna.

Ještě doma se všechny štěňata drali o sto šest z koše ven, tak jsme je museli přikrýt druhou dekou a tím zajistit proti nechtěnému vypadnutí.Po cestě v autě nikdo moc nekňoural a všichni za 15 minut jízdy poctivě usnuli.

Po příjezdu na zahradu byly všechna štěňata tak paf z okolí, že se nikomu z košíku nechtělo. Nakonec jsme je všechny vyklopili a štěniska se rozutekli po celé zahradě.  

 

img_4482.jpg

Aladin s Artušem vše prozkoumali se stoickým klidem, nejspíš zkonstatovali, že mokrá tráva není nic pro ně a našli si zpátky deku a prospali zbylý čas vycházky. Aladin se neustále držel u někoho, kdo si ho aspoň trošku všímal. Přišlo mi, že si raději bude hrát se sourozenci a hračkami, které zná, než aby vše důkladně prozkoumával.  

Archi, Aramis a Anne byli venku nejživější. Aramis ukazoval všem svojí turborychlost rozběhu a měli jsme spoustu práce s tím, abychom ho udrželi na trávníku a neprolézel keře a sklaničky na zahradě. Archi byl vytvalým pronásledovatelem a náhončích všech lidských nohou :) Musím říct, že je asi ze všech nejkontaktnější, protože, když si člověk dřepne a zavolá... běží jako první a hned v zápětí přibíhá Anne.

Po necelé hodince venku byli všichni naprosto vyřízení a mohli jsme jet zase domů. Snad nám příště vyjde krásnější počasí.

 

Náhledy fotografií ze složky 5.týden